Hotel Zbraslavice Svatý Hubert

Luxusní, nově zrekonstruovaný stylový rodinný hotel Svatý Hubert je umístěn v obci Zbraslavice. Obec Zbraslavice leží ve Středočeském kraji mezi městy Kutná Hora a Zruč nad Sázavou cca 70km od Prahy. Parkování přímo u hotelu.

Ubytování Zbraslavice služby 
Hotel Svatý Hubert nabízí hotelovou kapacitu 9 pokojů, lůžkovou kapacitu 27 míst. Mezi hotelové služby patří vířivá vana, sauna a posilovna. Součástí rodinného hotelu je velká restaurace (35 - 40 míst), která je v provozu po celý den, a samostatný salonek (25 míst) pro Vaše svatby, školení, večírky a oslavy.

Hotel Svatý Hubert ubytování
Ve všech apartmánech je WC + sprcha nebo vana, TV + satelit, telefon s přímou volbou, internet. Cena pokoje je včetně snídaně. Snídaně se podávají 7:00 - 10:00, o víkendu 8:30 - 10:30 (do 20:00 dát na bar snídaňovou kartu s výběrem snídaně). Ubytování hostů max. do 20:00 hodin, později po dohodě. Domácí mazlíčky nelze ubytovat. Nástup: 12:00 hodin. Odchod: 10:00 hodin. Děti do tří let zdarma.

Zbraslavice ubytování v hotelu Svatý Hubert stravování
V restauraci Vás uvítá příjemná, profesionální obsluha. Na jídelním lístku najdete jak minutky, tak také každý den hotová jídla, a to od 10.00 do 14:00 hod. Objednat si můžete snídaně, obědy, večeře. Po dohodě možnost polopenze i plné penze.

Dovolená Hotel Svatý Hubert Zbraslavice turistika
V okolí Zbraslavic se nachází mnoho příležitostí k aktivnímu odpočinku. Vede kolem mnoho turistických a cykloturistických stezek. Krásné a rozlehlé lesy nabízejí možnosti houbaření a vycházek, rybníky v okolí jsou vyhledávaným místem pro koupání v letních měsících. V zimě bývá ve Zbraslavicích dostatek sněhu pro jízdu na běžkách. Sportovní letiště pořádá vyhlídkové lety, výuku motorového i bezmotorového létání, dále provozuje aero-taxi. Nedaleko historické město Kutná Hora, hrad Český Štenberk, zámek Kačina.

Hotel Zbraslavice Svatý Hubert - Služba na recepci je 24 hodinHotel Zbraslavice Svatý Hubert -  je k dispozici připojení na internetHotel Zbraslavice Svatý Hubert -  je k dispozici letní terasaHotel Zbraslavice Svatý Hubert - K hotelu přísluší parkovištěHotel Zbraslavice Svatý Hubert - disponuje restauracíHotel Zbraslavice Svatý Hubert - disponuje vinárnouHotel Zbraslavice Svatý Hubert - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardHotel Zbraslavice Svatý Hubert - přijímá kreditní karty VISAHotel Zbraslavice Svatý Hubert - přijímá kreditní karty American ExpressHotel Zbraslavice Svatý Hubert - přijímá kreditní karty JCBHotel Zbraslavice Svatý Hubert - přijímá kreditní karty Diners Club InternationalHotel Zbraslavice Svatý Hubert - tenis -poblíž hoteluHotel Zbraslavice Svatý Hubert - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Zbraslavice Svatý Hubert - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Zbraslavice Svatý Hubert - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Zbraslavice Svatý Hubert - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Zbraslavice Svatý Hubert - na pokojích je telefonADRESA
Hotel Svatý Hubert, Zbraslavice 169
Zbraslavice 28521 Česká Republika
Tel: +420-844 223 113
Hotel-Zbraslavice-Svaty-Hubert@cz-hotel.eu

AKTUÁLNÍ POČASÍ
Denní tepl.: 5 °C
Noční tepl.: -1 °C
Vítr: 23 m/s
Hotel Svatý Hubert ubytování Zbraslavice Aktuální počasí jasno

Doporučte tyto stránky: